Katalog stron

Strony informatyczne

Internetowa poradnia psychologiczna

Szukasz kogoś kto udzieli ci porady psychologicznej? A może twoja pociecha potrzebuje porady logopedy? Zatem powinieneś wejść na przedstawianą tu witrynę, na której swoją propozycję przedstawia internetowa poradnia psychologiczna. Oferuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z fachowych porad psychologicznych można skorzystać także w poradni, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedstawianej tu poradni psychologicznej. Przede wszystkim te osoby, które są mieszkańcami miasta Wałbrzych lub pobliskich miast i które zarazem szukają takich fachowców jak logopeda czy psychoterapeuta. W ofercie jest również pomoc psychologiczna online .

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 24.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Śnieżnobiały uśmiech to marzenie zarówno kobiet jak i mężczyzn. W związku z tym należy dbać o zęby codziennie. Nie wolno zapominać o cyklicznym odwiedzaniu dentysty. Lekarz dentysta sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Toteż dlatego powinno się dbać swoje uzębienie codziennie i już od najmłodszych lat. Należy powiedzieć, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to trzeba pielęgnować zęby, aby wizyta u dentysty polegała jedynie na przeglądzie. Zapraszamy najmłodszych i dorosłych do zbadania swojego uzębienia.

 • Psycholog gdańsk nfz

  Już dziś skorzystaj z wysokiej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są rozległym doświadczeniem. Dzięki dużej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak także odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Ponadto pragnąc trafić do dużego zgromadzenia osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Lek na Depresje

  Jednym z najpoważniejszych kłopotów w dzisiejszych czasów jest to, iż naprawdę wielu ludzi cierpi na depresję. Mówi się nawet, iż depresja to choroba cywilizacyjna. Jednak nasza cywilizacja to także dużo atutów - czyli znakomitą większość chorób można przezwyciężyć. Nie inaczej jest, jeśli wchodzi w grę depresja. Wystarczy pójść do lekarza psychiatry, który w czasie swojej pracy leczył bardzo wielu ludzi, a więc zapewne ma spore umiejętności i niezbędne doświadczenie. Jak więc można zauważyć, depresja może jak najbardziej być uleczona. Należy jednak postarać się o to.

  data: 11.03.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Psychologia muzyki

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma trudnościami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Podejmujemy współpracę z artystami doskonalącymi swoje zdolności zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości praktycznego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najwłaściwszego działania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów w różnym wieku. Razem znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 10.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Warsztaty Warszawa

  Terapia jest ostatnio coraz bardziej popularna. Jeszcze dekadę temu temu raczej tylko na zachodzie, ale ostatnimi czasy również rodacy zaczynają regularnie korzystać z tego typu usług. Można odnieść wrażenie, że w niektórych środowiskach chodzenie na psychoterapię stało się normą, jeśli nie wręcz koniecznością. Warto zatem przeanalizować jakie są zalety i jakie wady uczęszczania na psychoterapię. A zarówno jednych, jak i drugich jest dużo.

  Psychoterapeuta dzięki swojej bezstronności, jak i wieloletniemu szkoleniu potrafi pokazać pacjentowi jakie są nieuświadomione mechanizmy i motywy różnych sytuacji, które zwykle mają miejsce w życiu tej osoby wiele, wiele razy i to wbrew jej życzeniom.

  data: 02.04.2012 | adres: http://www.alexa.com/siteinfo/mikolajczyz.pl | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia | czytaj więcej »

 • Psychoterapia

  Terapia par w Warszawie Serwis o terapii małżeńskiej prowadzonej w centrum Warszawy. Na stronie CentrumPar.pl przeczytaie artykuły o tym, w jakich okolicznościach terapia par jest skuteczna i komu może pomóc; można zapoznać się z podstawowymi informacjami o stosowanej metodzie terapeutycznej oraz przeczytać o uprawnieniach terapeutów. Psychoterapia par przeznaczona jest dla małżeństw i par przeżywających poważne trudności i borykających się z kryzysem, ale również dla tych, które w psychoterapeutycznej pracy nad swoim związkiem szukają dróg jej rozwoju i pełniejszej satysfakcji (też po angielsku, psychologist Warsaw).

  data: 31.03.2012 | adres: http://psychoterapia-par.blogspot.com/ | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia Warszawa | czytaj więcej »

 • Uzależnienie od alkoholu

  Coraz częściej alkoholizm bywa postrzegany jako choroba, a nie jako mus odurzenia się. Wielokrotnie media uprzedzają jak tragiczne są następstwa nałogu alkoholowego. Dylemat wydaje nam się drobiazgowy do chwili jak nie dotknie kogoś z naszej rodziny. Wobec tego odkrywamy inny obraz tej przypadłości. Niestety nasze wiadomości w tej kwestii są znikome. Z pomocą nadciąga opisywana witryna. Jest to kompendium wiedzy w zakresie tej słabości. Otrzymujecie sposobność poznać metody leczenia alkoholizmu, zaznajomicie się na czym polega odtruwanie alkoholowe, oraz jak tragiczne bywają następstwa alkoholizmu. Jest to przypadłość która, przestaje być nietykalny i przy którym nie należy przejść bezdusznie.

  data: 24.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny