Katalog stron

Strony informatyczne

Opony

Jazda w okresie letnim na zimowych oponach może okazać się bardzo niebezpieczna. W takiej sytuacji trzeba się liczyć z tym, że droga hamowania będzie o wiele dłuższa, nawet do kilkunastu metrów w porównaniu do pojazdów, w których zamontowana opony letnie. Jest to wielka różnica, która znaczący wpływ na nasze bezpieczeństwo. Podobnie wygląda sprawa z przyczepnością, która to w wyższych temperaturach będzie o wiele lepsza w momencie gdy będą stosowane opony letnie. Różnice te w działaniu wynikają z różnic w strukturze opon. Głównym powodem jest kwestia materiału który został użyty do budowy opon letnich i zimowych a także budowa bieżnika. Opony letnie mają bieżnik który jest przystosowany przede wszystkim do odprowadzania wody. Natomiast opony zimowe muszą "wgryzać" się w zalegający na drogach śnieg a także utrzymać się na bardzo śliskiej i oblodzonej drodze.

Kategorie:
Motoryzacja » Opony
Sklepy internetowe » Sklepy motoryzacyjne

data: 17.03.2013 | adres: http://abc-opony.pl | słowa kluczowe: opony opony letnie opony zimowe felgi aluminiowe akumulatory

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Części zamienne do koparek

  Wszyscy użytkownicy sprzętów budowlanych a także ciężkiego sprzętu, wiedzą, że w tego typu pracy bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Właśnie dlatego tak istotne jest, ażebyś korzystał z sprzętu najwyższej jakości. Nierzadkie awarie Twojego sprzętu na pewno nie pomogą Ci w pracy, nie zachęcą potencjalnych klientów a także nie dadzą znacznego dochodu. Wszystkie części, które wymieniasz muszą prezentować dobrą jakość – nie możesz na nich oszczędzać, ni też płacić więcej niż są warte. Serwis - kop proponuje Państwu najwyższej jakości części w rozsądnych cenach. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się łyżki do koparek . Jak wiadomo są to części, które przez stały kontakt z iłą narażone są na duże awarie. Tak też często się dzieje. Nasza firma proponuje bardzo bogatą ofertę właśnie tych części, są one w naszej propozycji specjalną pozycję.

  data: 15.03.2013 | adres: http://www.serwis-kop.pl | słowa kluczowe: koparki maszyny budowlane budownictwo cat jcb | czytaj więcej »

 • Serwis Opon Marex

  Nasz warsztat Marex 2 od dawien zajmuje się serwisem katalizatorów. Pamiętaj aby w okresie jesiennym i wiosną przybyć na wymianę opon gdyż wtenczas jest u nas ogromne zamieszanie. Oferujemy markowe opony i katalizatory do pojazdów wszystkich znanych producentów samochodów. W naszym warsztacie kupisz tłumik, a my go profesjonalnie zamontujemy. Jeżeli masz jakiś problem z tłumikiem w swoim aucie to świetnie że nas znalazłeś.

 • Sklep w internecie

  W przypadku gdy trudnisz się sprzedażą przez Internet, to dodaj swoją witrynę do niniejszego SEOkatalogu. Znajdują się tu tylko warte uwagi sklepy online, a serwis prowadzony jest zarówno dla pozycjonerów, jak również realnych czytelników. Zgłaszając do niniejszego spisu swój sklep internetowy masy odbiorców, a dzięki temu powiększyć|na pewno dotrzesz do masy potencjalnych kontrahentów, a dzięki temu powiększysz przychody. Jeśli natomiast nie jesteś sprzedawcą, ale kupującym, to serwis pomoże Ci robić zawsze udane zakupy online. Zamiast zdawać się na przypadek bądź przepłacać na aukcjach, szybko wyszukasz najkorzystniejsze w sieci oferty handlowe.

  data: 18.03.2012 | adres: http://www.sklepwinternecie.com | słowa kluczowe: sklep w internecie sklepy internetowe sklep internetowy katalog sklepów | czytaj więcej »

 • Outlet online

  Tania odzież markowa to zjawisko, które do tego czasu w naszym kraju nie było zbyt znane, żaden bodajże outlet odzieżowy nie spełniał do samego końca obietnic zawartych w nazwie. Szczęśliwie to już historia, gdyż do rynku dołączył opisywany outlet online, a więc doskonały sklep odzieżowy online, w którym znaleźć łatwo najbardziej atrakcyjne ubrania, których niepodobna niedrogo nabyć nigdzie indziej! Nie zapominaj, że kiedy raz odwiedzisz wspomniany internetowy sklep odzieżowy, nie będziesz miała ochoty kupować już nigdzie indziej! Zdobywaj najlepsze ubrania najoszczędniej!

  data: 23.02.2013 | adres: http://www.esonero-outlet.com.pl | słowa kluczowe: sklep internetowy outlet odzież sklep odzieżowy | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny